Shiko Live Big Brother Albania 7 - BBA 7 LIVE FALAS

Anaidi, shpallet fitues i Big Brother Albania 6

Anaidit surprizë babai dhe dy “mbretëreshat” mamaja dhe Joana.

Një foto super erotike e Rikes publikohet në internet

Surprizë për Joanën, telefonatë nga Jani; Opinionisti

AJO ESHTE RIKE ROCI, BANORJA ME E RE E SHTEPISE SE BIG BROTHER ALBANIA 6!

Joana konfuze, ngrohet me Edberin

Familjarët: Nuk ka lidhje Vigan-Elena

Marselino: Publikimi i sekretit, ndihem i çliruar

Flet vëllai: Anaidi ka të dashurën jashtë, nuk e konsideron lidhje atë me Joanën

Fotot 'skandaloze' të Ilirit!

Skenat e nxehta të Elenës në Big Brother, e motra: Po e tepron, ka të dashur jashtë