Home » , » Zbulohet sekreti “Jam vegjetarian” Sekreti i Oltes

Zbulohet sekreti “Jam vegjetarian” Sekreti i Oltes

Sic ju informuam sot, Vellai i madh po organizon disa prova per te zbuluar sekretet. Ai kishte bere qe banoret te gatuanin ne kuzhine pule. Banoret pergezojne njeri tjetrin per punen ne grup te bere. Kjo beri qe sekreti i Oltes te zbulohet.Nderkohe te gjithe banoret po shijonin darken e shijshme nje banore nuk po hante. Olta po qendronte dhe spo prekte pjaten. Ajo ben sikur kerkon ndjese dhe do qe t’ia jap pjaten e saj Anaidit.
 
Edhe pse e uritur, ajo hengri vetem nje spec. Gjithashtu ajo pyeti se kur do ta sillnin torten.
Banoret e tjere as nuk e vune re, te pakten keshtu dukej ne kamera. Presim se cfare do te thone ne dhomen e rrefimit, mbase ndonjeri e ka kuptuar.