Home » , » Albana Osmani, zyrtarisht prezantuesja e "VIP Shpija 3"

Albana Osmani, zyrtarisht prezantuesja e "VIP Shpija 3"

Deri pak kohe me pare u fol per bukuroshen Jonida Vokshi si prezantuese e "VIP Shpija 3" por si duket gjerat kane ndryshuar.

"Zyrtarisht Prezantuesja e VIP Shpia! DigitAlb dhe Ipko kete vit do sjellin diferencen. Te dua Kosove!", eshte statusi i fundit ne faqen e Albana Osmanit.

Albana sapo ka perfunduar show-n "Poke" dhe ardhja e saj eshte me se e miresardhur ne kete spektakel te radhes ku perfshihen personazhet VIP, marre parasysh eksperiencen disavjecare qe ajo ka ne televizion.

Disa nga emrat qe do te marrin pjese ne spektakel, tashme jane bere te ditur, si Shkendije Mujaj, Enver Petrovci, Adelina Tahiri, Zhaku, Ronela Hajati etj. ndersa flitet qe edhe Stupcat do jene pjese e ketij show ne nje rol krejtesisht te vecante nga banoret tjere.

"VIP Shpija 3" nise me 22 tetor dhe do te transmetohet 24 ore live ne platformat IPKO dhe DigitAlb.