Home » , , » Ronela Hajati me disa kile me shume ne ‘VIP SHPIJA 3’

Ronela Hajati me disa kile me shume ne ‘VIP SHPIJA 3’


Ajo ka pranuar që të jetë pjesë e realiti-shout “Vip Shpija 3”, dhe siç e pamë ka qenë e para që është prezantuar duke hyrë në këtë shtëpi të të famshmëve gjatë mbrëmjes së hënë, kur edhe startoi ky spektakël.

Por, ne ju sjellim këtë foto profesionale, që u bë nga Avni Selmani, ndërsa Ronela na është dukur me disa kile më shumë.

Duke ditur se vajza e muzikës është shumë atraktive, le të shpresojmë se në këtë realiti-shou do të jetë shumë dinamike dhe të mos na shëndoshet më, se nuk i shkon shumë një këngëtareje që krahasohet me femra seksi.

“Vip Shpija 3” që në natën e parë ka tërhequr shumë shikueshmëri dhe pritet të jetë edicioni më i suksesshëm. M.GJ.